הדגמת המערכת וקבלת הצעה

האם המערכת מתאימה לנו?

מערכת SAP ByDesign מיועדת לשוק הבינוני, לעסקים בין 10-1000 עובדים בממוצע. המערכת יושבת בענן והשימוש בה ניתן כשירות במנוי ל 3 שנים. אין צורך לדאוג לתשתית המערכת, לשדרוגים, הכל נעשה במסגרת השירות של המערכת, אשר כאמור, משתדרגת אחת ל 3 חודשים.  

ההחלטה על בחירה של מערכת חדשה לארגון הינה משמעותית ולטווח ארוך, וחשוב לדעת שבוחרים את הפיתרון הנכון. אנו מציעים תהליך הדרגתי של הכרה מעמיקה של המוצר, בחינת התאמתו לעסק שלכם וליווי במהלך הפרויקט ליישומו.

זקוקים למידע נוסף?  פנו אלינו בבקשה:

  הדגמה והצעה

  בחינה ראשונית

  לאחר שהתרשמתם מיכולות המערכת, כפי שמוצג באתר, חשוב לקיים שיחה פרטנית על מנת להבין את הצרכים של העסק שלכם, איזה פתרון אתם מחפשים והאם ByDesign מתאים לכם. 

  אנו מציעים לקיים שיחה / סקייפ של 1-2 שעות לבחינת הנושאים וקבלת החלטה ראשונית לגבי ההמשך.

    שירות זה ללא תשלום. אנא השאירו פרטים ונתאם

  הדגמה

  במסגרת זו נדגים לכם את המערכת, את ממשק המשתמש, את מרכזי העבודה השונים והפונקציונליות, נדגים תהליך עסקי כולל היכולות של האנליטיקה.

  ההדגמה תעשה בשיחת סקייפ 1-2 שעות

  שירות זה ללא תשלום. אנא השאירו פרטים ונתאם.

  בחינה מפורטת 

  תהליך זה יכלול מעבר פרטני על יכולות המערכת, בהתאם למתודולוגיה של קביעת סקופ הפרויקט ליישום SAP ByDesign . הגדרת סט הדרישות להן יש פתרון ומציאת הפערים להם נדרש בחינה מעמיקה על מנת לדעת האם ניתן ליישם ביכולות הסטנדרטיות של המוצר, האם ניתן להשתמש בתוספים צד ג’ או שנדרש פיתוח ייחודי. 

  תהליך זה מבוצע באתר של העסק שלכם, אורך כ 1-3 ימי עבודה בממוצע. 

  הצעת מחיר תינתן לאחר ביצוע הבחינה הראשונית וקבלת מידע רלוונטי.

  ליווי הפרויקט

  החלטתם ליישם את מערכת SAP ByDesign ובחרתם את החברה המיישמת. אנו מציעים ללוות את הפרויקט ובעיקר בכל הקשור בהגדרת הפתרונות, מתוך מטרה להבטיח כי נבחרו הפתרונות הנכונים ונעשה שימוש בתהליכים והיכולות המיטביים. 

  הצעת מחיר לשלב זה תינתן לפי דרישה.

  אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. תודה.

   דילוג לתוכן